01

O mně a Webdesign-Pardubice

Vítám Vás na Webdesign-Pardubice.cz . Ti z Vás kteří na mém webu nejsou poprvé, si určitě všimli, že jsem spustil nový design s novými funkcemi. Jednou z nich je blog,proto se pokusím shrnout, co od blogu očekávat. Mám v plánu udělat sérii článků o HTML a CSS pro začínající webdesignéry. Nějaké pěkné CSS efekty a trochu osvítit jak vlastně kódování funguje. Poté mám v plánu napsat jeden dva články pro lidi, kteří zvažují, že by si objednali ode mně stránku, o rozhraní WordPress, jak přidávat články, jak přidávat položky, nahrávat obrázky atd. A v neposlední řadě se pokusím vyplnit mezeru na českém internetu co se týče kvalitních článků o vývoji, SEO a webdesignu, které mám v plánu překládat z angličtiny, pro lidi, kteří tolik angličtině neholdují.

 

Vítám Vás na novém startu Webdesign-Pardubice, s novým designem a novými možnostmi. Webdesign-Pardubice, tedy já nabízím webové prezentace jako ucelený produkt. Od jejich návrhu až po realizaci a pomoc s jejich obsluhou a servisem. I k těm nejmenším stránkám nabízím standardní SEO, tedy to pasivní, kdy je důležitost obsahu správně strukturovaná a popsaná v kódu + registraci do oborových katalogů a následnou konzultací ohledně dalších možností pro dosažení co nejlepších pozic na Seznamu a Googlu.

Standartně nabízím návrh webové stránky na míru a jeho následnou realizaci s responzivním designem a s administračním systémem WordPress, který dokáže vyhovět mnoho Vaším požadavkům.

 

 

 

Leave a Reply

 

Portfolio

Naposledy přidané práce