Tvorba webových stránek

Nabízíme nakódování šablony, i její nasazení na administrační, nebo jiný systém

Thumb návrh webové aplikace

Tvorba webové aplikace pro řízení tepelného čerpadla přes internet


V krátkém termínu, jsem zvládl navrhnout a nakódovat responzivní šablonu pro webovou aplikaci na ovládání tepelného čerpadla. Celá realizace trvala 9 dní a opět bylo dosažené oboustrané spokojenosti.

Návrh Loga, Letáku a webové stránky Limuzíny Pardubice

Návrh Loga, Letáku a webové stránky Limuzíny Pardubice


Jste začínající podnikatel? Nemáte ještě svoje logo webové stránky a propagační materiály ? Toto je jedna z ukázek kde jsme se zhostili všeho. Začali jsme návrhem loga, kdy jsem standardně navrhl několik variant, z vybrané vytvořil vektor pro další používání. Další na řadě byl leták, kde jsem dělal retuš a fotomontáž hlavní fotky, seskládanou z několika zdrojů. A až poté jsme dělali jednoduchou vizitkovou webovou stránku. Vše během jednoho měsíce

tvorba wordpressové šablony elektrokola Bocomatic

Tvorba wordpressové šablony Elektrokola-Bocomatic


Webdesign Pardubice vytvořil wordpressovou šablonu na zakázku, od návrhu po realizaci. Na tuto zakázku byl čas pouze dva týdny, přesto se podařilo udělat plně dynamický web od návrhu po realizaci za takto krátkou dobu.

tvorba webové stránky ovce-pardubice.cz

Tvorba www stránky ovce-pardubice.cz


Tato stránka je ukázkou velmi levného a rychle vytvořeného webu. Jedná se o statický web, kdy je to efektivnější varianta při takto malém rozsahu. Jednoduchý a stručný layout, který si z hlediska dohledatelnosti vede velmi dobře.

kdy co vyjde

Kdy Co Vyjde


Projekt Webdesignu Pardubice, jedná se o agregační stránku s daty vydání her. Každá hra ve svém detailu obsahuje veškeré informace od vydavatele, recenzí, článků, diskuze, ale hlavně výběr obchodů kde hru nabízejí a jaké bonusy k ní obchody dávají. Obchodní model se projektu se osvědčil jako funkční.

webdesign01-thumb

Webové stránky


Webdesign a kódování

mapa

Mapa působnosti


Grafické zpracování působnosti společnosti.