Návrh www stránek

Děláme grafické návrhy webových stránek včetně kódování

Thumb návrh webové aplikace

Tvorba webové aplikace pro řízení tepelného čerpadla přes internet


V krátkém termínu, jsem zvládl navrhnout a nakódovat responzivní šablonu pro webovou aplikaci na ovládání tepelného čerpadla. Celá realizace trvala 9 dní a opět bylo dosažené oboustrané spokojenosti.

návrh loga CZ PLAST

Návrh symbolu pro firmu CZ PLAST


Vytvořil jsem návrh symbolu doprovázejícího logo firmy CZ PLAST, zabývající se rotačním tvářením plastů

Návrh Loga, Letáku a webové stránky Limuzíny Pardubice

Návrh Loga, Letáku a webové stránky Limuzíny Pardubice


Jste začínající podnikatel? Nemáte ještě svoje logo webové stránky a propagační materiály ? Toto je jedna z ukázek kde jsme se zhostili všeho. Začali jsme návrhem loga, kdy jsem standardně navrhl několik variant, z vybrané vytvořil vektor pro další používání. Další na řadě byl leták, kde jsem dělal retuš a fotomontáž hlavní fotky, seskládanou z několika zdrojů. A až poté jsme dělali jednoduchou vizitkovou webovou stránku. Vše během jednoho měsíce

Meet With Geek Osobní projekt webového portálu pro kulturu geeků.

Návrh www stránek portálu Meet With Geek


Vytvořil jsem grafický návrh jednoho z projektů který bych jednoho dne rád realizoval. Stránka by se zabývala publikací webkomiksů, video kanálů na Youtube s geekskou tématikou a novinky ze světa komiksu, her a filmu.

tvorba wordpressové šablony elektrokola Bocomatic

Tvorba wordpressové šablony Elektrokola-Bocomatic


Webdesign Pardubice vytvořil wordpressovou šablonu na zakázku, od návrhu po realizaci. Na tuto zakázku byl čas pouze dva týdny, přesto se podařilo udělat plně dynamický web od návrhu po realizaci za takto krátkou dobu.

tvorba webové stránky ovce-pardubice.cz

Tvorba www stránky ovce-pardubice.cz


Tato stránka je ukázkou velmi levného a rychle vytvořeného webu. Jedná se o statický web, kdy je to efektivnější varianta při takto malém rozsahu. Jednoduchý a stručný layout, který si z hlediska dohledatelnosti vede velmi dobře.

kdy co vyjde

Kdy Co Vyjde


Projekt Webdesignu Pardubice, jedná se o agregační stránku s daty vydání her. Každá hra ve svém detailu obsahuje veškeré informace od vydavatele, recenzí, článků, diskuze, ale hlavně výběr obchodů kde hru nabízejí a jaké bonusy k ní obchody dávají. Obchodní model se projektu se osvědčil jako funkční.

404-design

404 page design


Návrh chybové stránky 404

navrh-webu-thumb

Návrh webové stránky na Dovoz aut


Návrh webové stránky a loga

webdesign02-thumb

Webdesign půjčky


Další z webů na nebankovní půjčky