Návrh tiskovin

návrh a realizace tištěných materiálů

návrh loga CZ PLAST

Návrh symbolu pro firmu CZ PLAST


Vytvořil jsem návrh symbolu doprovázejícího logo firmy CZ PLAST, zabývající se rotačním tvářením plastů

Návrh prospektů a letáků webdesign pardubice

Návrh letáků pro Elektrokola


Vytvářel jsem návrh tiskovin pro elektrokola Bocomatic. Návrh mně velmi díky kvalitním podkladům bavil. Začal jsem retuší kola a jeho následnou montáží do krajiny, která je poskládána tak aby tvořila hezkou kompozici. Tento proces mě opravdu bavil a řekl bych, že se na to kvalitě letáku dost podepsalo.

Návrh firemního katalogu Boco

Návrh prospektů/katalogu pro firmu Boco


Zatím největší tiskovina jakou jsem dělal. Obsahuje 55 obou stranných listů, je ve 4 jazycích a svázaný dvěma kovovými šroubi, které připomínají, že zde jde o strojírenskou firmu. Tvorba tohoto prospektu znamenala i kompletaci podkladů, což bylo na projektu nejtěžší.

Návrh Loga, Letáku a webové stránky Limuzíny Pardubice

Návrh Loga, Letáku a webové stránky Limuzíny Pardubice


Jste začínající podnikatel? Nemáte ještě svoje logo webové stránky a propagační materiály ? Toto je jedna z ukázek kde jsme se zhostili všeho. Začali jsme návrhem loga, kdy jsem standardně navrhl několik variant, z vybrané vytvořil vektor pro další používání. Další na řadě byl leták, kde jsem dělal retuš a fotomontáž hlavní fotky, seskládanou z několika zdrojů. A až poté jsme dělali jednoduchou vizitkovou webovou stránku. Vše během jednoho měsíce

návrh loga brand corporate identity

Návrh loga SN Reality


Vytvořil jsem návrh loga a následně ho převedl do křivek aby ho klienta mohla používat v libovolných rozměrech. To je mimo jiné standardem, který byste měli vždy považovat. Tuto spolupráci si nemohu vynachválit, šlo to snadno, bylo to rychlé a bezproblémové.

Návrh A5 letáku propagačních materiálů

Návrh A5 letáku Bali


Umím vytvořit rychle a kvalitně návrh včetně sazby tištěných reklamních materiálů. Jako tento propagační letáček na dovolenou na Bali.

Manuál na elektrokolo - návrh, sazba

Návrh a sazba Manuálu


Navrhli jsme design polepu kola s čímž se váže i návrh loga Bocomatic. Následoval návrh a tvorba webové prezentace a nakonec jsme projekt završili návrhem a sazbou manuálu.

mclick-banners

Mclick


Propagační materiály pro firmu Mclick.