FAQ

Často kladené dotazy
Když si objednám celý web od návrhu až po naprogramování, jak to bude probíhat?

V první řadě se sejdeme osobně a popovídáme si o Vaší představě. O struktuře webu, co na svých stránkách potřebujete, co by jste tam chtěli mít a jaké webové prvky se Vám líbí.

 

Poté Vám vytvořím kalkulaci přímo na daný projekt a zašlu Vám ho mailem na potvrzení/nebo ho přibalím jako přílohu ke smlouvě. V momentě kdy mi pošlete schválený rozpis práce, začíná ta pravá legrace. V první řadě se vrhneme do návrhu designu. Minimálně jednou týdně Vám přijde návrh odpovídající podmínkám na kterých se domluvíme na schůzce.

 
Po schválení designu přijde na řadu kódování vzhledu a převádění HTML layoutu na dynamický web postavený na platformě WordPress. Dostanete ode mě odkaz, kde budete moct sledovat jak Vaše prezentace postupně roste a zkoušek si ji naživo. V této fázi se totiž dělají úpravy věcí, které na papíře zněly dobře, ale v reálu už tak dobře nefungují.

 

V momentě kdy se dostaneme do fáze kdy budeme s projektem oba spokojeni, zašlu Vám fakturu a po zaplacení Vám nahraji web na Váš hosting.

Co když chci jenom grafické služby

Pokud chcete jenom webdesign, jsem schopen připravit vám opět grafiku na předem domluvených parametrech. Opět zašlu smlouvu, nebo minimálně e-mail, kde mi potvrdíte rozsah práce a jednotlivé parametry. Grafiku po schválení nařežu a předám ji vašemu programátorovi. Vyhovím jeho případným připomínkám na změny nařezání.

 

Co se týče návrhu loga, nebo návrhu tiskovin, bych Vás rád poprosil, aby jste mně kontaktovali přes můj kontaktní formulář.

Jak dlouho to bude trvat?

Na tuto otázku není přesná odpověď. Čas strávený na daném projektu vždy závisí na rozsahu daného projektu. Může to trvat dva dny, ale i dva měsíce. Proto neváhejte a v případě předběžného zájmu (v momentě rozhodování se) mě kontaktujte přes kontaktní formulář (sekce: O mně) aby jste zjistili cenu a předběžný odhad od kdy do kdy by jsme na projektu pracovali.

Kolik budu platit za správu webu?

Pokud se rozhodnete nechat správu webu na mně, domluvíme se na ceně individuálně dle Vašich potřeb. Když budete na stránky dávat obsah pravidelně, může pro Vás být výhodnější měsíční paušál, pokud budete chtít nahrávat obsah opravdu jednou za čas, může být správa buď úplně zadarmo, nebo za nějakou symbolickou cenu.

Blog

Naposledy přidané články

Portfolio

Naposledy přidané práce